Navzdory vedení se nám nedařilo výsledkově, ale herně vidíme posun

17.04.2017 10:23

Abychom si užili Velikonoce se vším všudy, předehrávali jsme utkání s týmem z Kel již na škaredou středu. Jelikož jsem s druhou polovinou trénoval na hřišti, utkání ohodnotil trenér Kalabiška:

sestava: Adam P- Klárka, Robin, Školkič, Tonda, Míša M., Íva

Očima trenéra Kalabišky:

Na soupeře jsem už od začátku rychle nastoupili prvních 10 minut jsme je prakticky k ničemu nepustili a vytvářeli si slibné šance. Díky tomu jsme taky vstřelili dvě rychlé branky a byli ve větší pohodě. Pak bohužel následovali smolné chyby v rozehrávce a soupeř začínal srovnávat krok a tlačit na naší obranu. Poločasový výsledek byl tedy 3:3 i přes to, že jsem byli lepší. Do druhého poločasu jsme nevstoupili tak úspěšně prakticky ihned po rozehrávce jsme inkasovali a krátkou dobu poté opět. Potom se soupeř stáhl před svojí branku a i přes náš vysoký tlak a spoustu střel jsme již nedokázali vstřelit branku.

Odnesl bych si dvě ponaučení: zlepšíme rozehrávku a budeme proměňovat šance a brzy se již dočkáme :)